Marcin Bęben Ekspert Kredytowy Finansowy Warszawa PriceMap Notus Finance

0.0

(0)

O mnie

Nazywam się Marcin Bęben i od 7 lat z sukcesami pomagam klientom znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe. Specjalizuję się w kredytach hipotecznych, kredytach gotówkowych, produktach firmowych oraz ubezpieczeniach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i gruntownej wiedzy z zakresu finansów, jestem w stanie oferować kompleksowe i dopasowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania.

Jednym z moich głównych obszarów działalności jest współpraca z obcokrajowcami oraz klientami anglojęzycznymi. Od początku do końca przeprowadzam ich przez proces zakupu nieruchomości w Polsce, pomagając z wszelkimi formalnościami i dbając o to, by cały proces przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Jestem częścią zespołu Loan4Home, który powstał właśnie z myślą o kliencie zagranicznym. Moja praca opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, pełnym zaangażowaniu oraz zaufaniu.

Zależy mi na budowaniu długotrwałych relacji i długoterminowym planowaniu finansów moich klientów. Jeśli szukasz eksperta, który pomoże Ci w realizacji Twoich celów finansowych, zapraszam do kontaktu. Razem znajdziemy najlepsze rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb

[ENG]

My name is Marcin Bęben, and for the past 7 years, I have successfully helped clients find the best financial solutions. I specialize in mortgage loans, personal loans, business products, and insurance. With extensive experience and in-depth knowledge in finance,

I can offer comprehensive and tailored solutions to meet individual needs. One of my main areas of expertise is working with foreigners and English-speaking clients. I guide them through the entire process of purchasing property in Poland, assisting with all the formalities and ensuring that the whole process runs smoothly and effortlessly. I am part of the Loan4Home team, which was established specifically with the foreign client in mind. My work is based on a personalized approach, full commitment, and trust. I am dedicated to building long-term relationships and planning my clients' finances with a long-term perspective.

If you are looking for an expert to help you achieve your financial goals, please feel free to contact me. Together, we will find the best solutions tailored to your needs.

Szczegóły

Zweryfikowany/a przez PriceMap

Języki:

Angielski, Polski

Miejsce pracy:

Warszawa
Wyświetlenia:
11

Opinie z PriceMap.pl

{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.singularReviewCountLabel }}
{{ reviewsTotal }}{{ options.labels.pluralReviewCountLabel }}
{{ options.labels.newReviewButton }}
{{ userData.canReview.message }}

Publikacje eksperta

Ekspert nie ma jeszcze publikacji.

Usługi

Kredyt gotówkowy
Ubezpieczenia
Pożyczka hipoteczna
Konsolidacja i refinansowanie
Kredyt inwestycyjny dla firm

Doświadczenie

Ekspert Finansowy
Notus Finanse
styczeń 2020 -
obecnie
Bankier ds. Bankowości Hipotecznej
Alior Bank
październik 2018 -
styczeń 2020

Umów się na bezpłatne spotkanie z

Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Twój adres email *
Preferowane godziny kontaktu

Umów się na bezpłatne spotkanie z

Twoje imię *
Twój numer telefonu *
Twój adres email *
Preferowane godziny kontaktu